Contractverlenging dakteam Ymere

Sommige momenten moet je vieren én delen. Dinsdag 24 mei stond in teken van de contractverlenging van het dakteam: Ymere, Klomp, Consolidated Nederland en Patina Dakdenkers. Een feestelijk moment!
2022-06-09
Dakteam Ymere

Tien jaar geleden is het dakteam Ymere ontstaan met de uitvraag om het dakonderhoud van Ymere te verzorgen. Sindsdien is het uitgegroeid tot een innovatieve samenwerking.

‘Wat het bijzonder maakt is dat we drie bedrijven zijn die allemaal iets doen met daken. Door deze samenwerking heb je een dakteam met alle disciplines en technische kennis in huis. En dat maakt het mooi, we zijn complementair aan elkaar’, zegt Edwin Klomp (Klomp B.V.). 

‘Daar moest ik ook echt wel even aan wennen in het begin, zegt Glen Bosman van Consolidated. Maar dat maakt de samenwerking ook wel bijzonder. We werken samen als dakteam, als één entiteit. En dat is supergaaf. Want iedereen heeft een eigen specialisme.’

‘Het is bijzonder dat we al tien jaar samenwerken. Je ziet weinig samenwerkingen die zo lang lopen. Maar nu staan we voor nieuwe uitdagingen. We hebben veel bereikt maar het is tijd voor de volgende stap, voor nieuwe innovaties. Denk bijvoorbeeld aan daken die ook zorgen voor koeling voor de huurders. Met deze nieuwe uitdagingen houden we elkaar scherp’, vertelt André de Keijzer van Patina Dakdenkers

Het doel van het dakteam? Ymere maximaal ontzorgen door samen te werken. We kijken uit naar de komende tien jaar waarin we ons verder gaan ontwikkelen.

“Wij zijn Ymere dankbaar voor het vertrouwen in het dakteam!”

Klik hier voor Nieuwsbericht Ymere

Sommige momenten moet je vieren én delen. Dinsdag 24 mei stond in teken van de contractverlenging van het dakteam: Ymere, Klomp, Consolidated Nederland en Patina Dakdenkers. Een feestelijk moment!
Foto, van links naar rechts: André de Keijzer (Patina), Edwin Klomp (Klomp), Glen Bosman (Consolidated) en Jeroen Menink (Ymere),

Lees meer:

jul, 02, 2026

Let op: misbruik van onze bedrijfsnaam en telefoonnummer!

Helaas hebben wij signalen ontvangen dat mensen telefonisch worden benaderd door personen die zich voordoen als medewerkers van Klomp. Daarbij wordt gebruikgemaakt van onze bedrijfsnaam en telefoonnummer. Tijdens deze gesprekken wordt vanuit een bank (bijvoorbeeld ABN-AMRO) gevraagd om een nog openstaand factuur te betalen.
EPBD IV
jun, 25, 2026

EPBD IV is van kracht: wat verandert er voor gebouwen?

Sinds 29 mei 2026 is de EPBD IV van kracht. Deze Europese richtlijn moet de energieprestatie van gebouwen verder verbeteren en speelt een belangrijke rol in de route naar een emissievrije gebouwde omgeving in 2050. Voor eigenaren en beheerders van utiliteitsgebouwen is vooral de aandacht voor gebouwautomatisering interessant…
Elektrische vracht wagen van BQ duiker
apr, 30, 2026

SPRILA of SPULA: welke subsidie past bij jouw bedrijf?

Bedrijven die investeren in laadinfrastructuur kunnen flink profiteren van subsidies. Maar welke regeling is voor jou het meest interessant? SPRILA en SPULA lijken op elkaar, maar de verschillen zijn groot. We zetten ze voor je op een rij.

5 redenen waarom werken in de techniek juist nu interessant is

In een recente, nieuwe aflevering van het NPO-programma Wat houdt ons tegen? licht ‘onze’ Ronald Olij toe waar het in de energietransitie écht schuurt: het tekort aan technici. Een probleem dat dagelijks voelbaar is op projecten. Tegelijkertijd ligt daar juist een enorme kans. In dit artikel laat hij zien waarom dit hét moment is om voor techniek te kiezen.

Dakisolatie als basis om energie te besparen

Veel bedrijfspanden verliezen dagelijks energie via het dak, terwijl de aandacht uitgaat naar installaties en netverzwaring. In dit artikel deelt Peter Bouwes zijn visie op waarom dakisolatie de basis is voor lagere energiekosten en toekomstbestendige techniek.

De juiste warmtepomp kiezen begint niet bij de warmtepomp

Een warmtepomp kan technisch perfect zijn en toch tegenvallen in de praktijk. Dat heeft zelden met het toestel te maken, maar alles met het systeemontwerp eromheen. Carlo Nonneman, bedrijfsleider Klomp Technisch Buro, neemt je mee in zijn kijk op warmtepompen anno 2026 en laat zien waar rendement en comfort écht worden bepaald.